Raharaamatu Kirjastus OÜ (autor Allan Tohv) pakub raamatunädalal enda raamatute nahkköiteid – “Eesti raha 100”, “Sajandi rahalood”, “Eesti Vabariigi paberraha 1919-1940+1991-2008” (Eesti ilusain raamat 2008). Nahkköiteid poodides ei müüda. Autor on ise kohal, tutvustab raamatuid, vastab küsimustele.
Raamatunädalal müügil raamatu “Eesti raha 100” tavaköide hinnaga 90 eurot/tk.
Poodides on hind 108-126 eurot/tk, samuti hea hinnaga autori muud raamatud.
Raamatute tutvustused leiab huviline “Rahva Raamatu” kodulehelt.

Lisainfo:

Allan Tohv Facebooki leht
Eesti Raha 100 Facebooki leht

————————————————————————————————————————

Raamatunädalalt, leiab ka päeviku, mis muudab su elu! Meie elu kujundavad meie harjumused ja tänutunne. Alustades ja lõpetades igat päeva tänulikkuse ja positiivse meelestatusega muudad oma elu õnnelikumaks. Kingi endale või lähedasele õnne ja rahulolu tunnet!

Tavahind 23 eur. Raamatunädala erihind 20 eur.

Vaata lisa: www.minulugu.eu

————————————————————————————————————————

“Teretulemast eikuhugi” on võimas, põnevalt kirjutatud ja mõtlemapanev lugu ühest kodusõja keerisesse sattunud perekonnast.
12-aastane Omar ning tema vennad ja õed on pärit Süüria ühest kaunimast linnast nimega Bosra. Omar ei huvitu poliitikast, tema ainus soov on saada suurena edukaks ärimeheks. Kui aga tema nutikas vanem vend Musa satub poliitikahuviliste noorte kampa, muutub kõik.
Peagi langevad pommid, inimesed hukkuvad ning Omar ja tema pere on sunnitud kodust põgenema, kaasas vaid need asjad, mida kanda jaksavad. Kuhu nad ka ei põgeneks, sõja varjud jälitavad neid kõikjal ja nad on sunnitud võtma ette ohtliku teekonna ning kodumaalt põgenema. Kuhu aga minna, kui koju naasta pole enam võimalik?

“Teretulemast eikuhugi” raamatu erihind raamatunädalal on 15 €.

Ilmumisaasta: 2017
Lehekülgi: 313
Illustreerija: Lucy Eldridge
Tõlkija: Kristel Kriisa
Kirjastus Glossus
Autor: Elizabetl Laird

Loe raamatu tutvustust siit.

Lisainfo veel autori kohta siit.

————————————————————————————————————————

VIIMANE RÜÜTEL
ARNOLD RÜÜTLI JÄLJED EESTI PINNAL JA AJAS

Eesti rahvas hindas Arnold Rüütlit teistest poliitikutest enam nii ülemnõukogu esimehe kui vabariigi presidendina.
Paljudel on temast oma lugu rääkida, ta on pikki aastaid elanud meie seas ja silme all ning seepärast tundub, et teame Rüütlist kõike. Aga kas ikka teame?
Raamat avab tema eluga seotud sündmuste põhjusi ja tagamaid.

Arnold Rüütli elulugu on raamatunädalal müügis erihinnaga 28€!

Kõik kirjastuse Kunst raamatud on raamatunädalal kohapeal müügis väga hea hinnaga – JÕULUHINNAGA!

Kirjastuse toodanguga saab tutvuda siit: www.kirjastuskunst.ee

————————————————————————————————————————

María Dueñas „Õmblejanna Madriidist“

Tõlkinud Kristiina Raudsepp ja Mari Laan

On 1936. aasta. Mood nõuab lainelisi soenguid, pärlikeesid ja pitsiga sigarette, viltuseid kübaraid, siidsatääni ja naiselikku vööjoont. Madriid on ärev ja ebakindel. Marokos valmistuvad sõjaväelased kukutama Hispaania vabariigi seaduslikku valitsust. Õmblejanna Sira on suurte illusioonide tiivul sattunud kodusest Madriidi agulist Marokosse, kus pulbitseb rahvusvaheline suurilmaelu. Selle sära kustub aga isiklike saatuselöökide ja ajaloo keerdkäikude mõjul ning Sira leiab end võõral maal täiesti üksi. Parseldajast pansionipidaja abiga paneb ta püsti kontinendi glamuurseima moeateljee, valutades samal ajal südant sõjast räsitud kodumaa saatuse pärast.
2009. aastal ilmunud romaanist on saanud Hispaania viimaste aastate suurim menuk, mida on tõlgitud enam kui 25 keelde. Raamatu põhjal on valminud ka ülipopulaarne teleseriaal.

Raamat on raamatunädala hinnaga 16 eurot saadaval Toledo kirjastuse laual vasakus tiivas väikeses konverentsisaalis.

Lisainfo: http://toledo.ee/et/raamatud/omblejanna-madriidist/ ja
https://www.facebook.com/toledokirjastus/

————————————————————————————————————————


LiteRarity OÜ pakub fännikalendrit “Litsid”, kus on sees veebruaris 2018, TV3 linastuvas samanimelises teleseriaalis, kõik osatäitjad ja palju põnevat lugemist lisaks!

Ka on saada Mart Sanderi lasteraamat “Jõulurahu”, mille audioversiooni saab arvutisse allalaadida ja kuulata, kokku 2 h. Raamat sobib vanusele 6 -10 aastat ja miks ka mitte kogu perele.

 

 

————————————————————————————————————————


Kirjastus Erseni eripakkumine raamatunädalale!

„2018. aasta päikesemärkide raamat” aitab teada saada, milliseks kujuneb ees ootav aasta. Raamat, mille autor on populaarne astroloog Kim Rogers-Gallagher, sisaldab kõikide päikesemärkide horoskoope. Neid lugedes saate suurepärase ülevaate eelseisvatest kuudest ja võimaluse kasutada astroloogilist tarkust…

Kim Rogers-Gallagher

Tavahind 18.75.-

 

————————————————————————————————————————

Isiklik energiakaitse naistele
Autorid: Anni ja Carsten Sennov
Kirjastaja: Maagiline Ruum
Raamatunädala erihind: 8 €

Isikliku energia eest hoolitsemine on tähtis ja teadlik pidev tegevus. Soovime ju kõik, et meie igapäevaelus ja suhetes valitseks tasakaal. Raamatus toodud energiatööriistu ja -soovitusi kasutades õpid oma energiat ja iseennast hästi kaitsma.

Kõigil täiskasvanutel tuleb vahetevahel ette raskusi töö juures, vaidlusi naabri või pereliikmega jms. Lapsevanemad püüavad säilitada rahu, kui võsukesed üleannetuks muutuvad.

Nüüd saad teada, kuidas olukordi energeetiliselt lahendada, mil viisil toime tulla energiavampiirluse ja muu taolisega. Saad aimu, mis teatud olukordades tegelikult toimub ja millised on probleemide võimalikud tekkepõhjused, et suudaksid edaspidi sin nõrgestavaid juhtumeid vältida.

Siin esitatud informatsioon energiatest võib paljudele olla üsna uudne, kuid naised on olemuselt intuitiivsed ja loomupäraselt valmis holistiliselt mõtlema. Ole valmis raamatus kirjeldatud isikliku energiakaitse võtteid ka praktiseerima, et näha, kas need muudavad sinu elu, nii nagu on varasemalt muutnud paljude teiste elusid.

Käesolev teejuht on esimene „Isikliku energiakaitse“ sarjast, mis on kirjutatud just naistele mõeldes.

Peagi on samas sarjas ilmumas:
„Isiklik energiakaitse meestele“
„Isiklik energiakaitse noortele“
„Isiklik energiakaitse armastaja-paaridele“

Tere tulemast uude ja paremasse maailma, kus ainult sina ise otsustad, kuidas oma isiklikku energiat kasutada!

Autorist veel: www.annisennov.com

————————————————————————————————————————

Tõnis Tootseni „Esimene Päev“ on käsitsi kirjutatud ja rikkalikult illustreeritud filosoofiline fantaasiaromaan Eesti elust anno Domini 2034. Julgelt sisu ja vormiga mängiv taoistlikest tuultest kantud teos võiks huvi pakkuda nii kirjandus- kui kunstigurmaanile. Iga käsikirja alusel trükitud raamat on autori käe all läbinud tunniajase järeltöötluse tule ja erinevate materjalidega, nii et pole kaht täiesti ühesugust eksemplari. Romaan pälvis Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali aastaauhinna vabaauhinna kategoorias.

Kaante vahele aitab piiluda Jaak Tomberg arvustuses “Kirjandus kui käegakatsutav kogemus”.

Raamat on müügil raamatunädala erihinnaga 19 eurot (poodides kuni 40) ning ainult kahel päeval: 13. ja 14. detsembril väikeses konverentsisaalis.

————————————————————————————————————————